МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ БАРУ

Переоблік у барі – це процес, який займає час бармена, а великий асортимент напоїв потребує багато часу.

Лояльність бармена до бренду багато в чому залежить від зручності роботи з ним, а основним завданням додатка є полегшення процесу переобліку, тобто. створення максимально комфортних умов роботи із брендом.

В сучасному світі використання гаджетів для вирішення повсякденних питань стало звичайною практикою як для життя, так і для бізнесу.

Інвентаризація, знайомство з лінійкою того чи іншого бренду, створення звітності з бару, обмін інформацією з друзями-барменами – все це можливо за допомогою мобільного додатку BarBalance.

Шановний користувач!

Мобільний додаток BarBalance призначений насамперед для вимірювання рідини у пляшці, для подальшого складання звіту залишків розливу в барі.

У другу чергу, додаток дозволить Вам дізнатися про особливості напоїв, які знаходяться в загальній базі.

Щоб дізнатися обсяг рідини в пляшці, Вам необхідно знайти цей напій в базі. Є кілька способів:

  1. За допомогою сканера штрих-коду;
  2. Через вибір торгової марки чи за назвою;
  3. Введення штрих-коду вручну.

Якщо цього напою немає в базі, через функцію «додати напій», Ви зможете його ввести до своєї бази, зберегти та передати.

Після ідентифікації напою Вам необхідно зважити напій у пляшці, обов’язково з кришкою або пробкою. Покази зважування внести додаток і на екрані з’явитися результат – обсяг напою в мілілітрах.

Результат можна зберегти у звіт, попередньо очистити програму від попереднього звіту. Звіт може бути збережений та переданий.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Якщо у Вас є питання щодо використання цієї програми, або пропозиції щодо її покращення, ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, якщо Ви звернутися до нашої служби підтримки, email:

BarBalance2021@gmail.com

Ми із задоволенням відповімо на будь-які Ваші запитання.